הצורך בחברה לניהול מבנים

על מנת לנהל מבנה באופן נכון ויעיל – דרושה תשומת לב גבוהה במיוחד, והיכרות עם תחומים רבים. לרוב בבנייני דיירים – ישנו את ועד הבית האחראי על נו

על מנת לנהל מבנה באופן נכון ויעיל – דרושה תשומת לב גבוהה במיוחד, והיכרות עם תחומים רבים. לרוב בבנייני דיירים – ישנו את ועד הבית האחראי על נושאים כמו גבייה, ביטוחים, עבודה מול ספקים, ועוד.

ועד הבית שלכם לא תמיד יתמקצע בשלל הנושאים הדרושים על מנת לנהל את הבניין שלכם בצורה הכי טובה שניתן וללא שום חריגה מהתקציב אשר נקבע בתחילת שנה. שיתוף פעולה עם חברה לניהול מבנים יכול לתת לכם ולוועד הבית של הבניין שלכם את השקט ואת השירות הכי טוב בעלות הכי נוחה לבניין שלכם.

ועד בית יכול להיות יעיל כשמדובר בבניין לא גדול במיוחד… אבל כשאנו מדברים על בנייני דיירים גדולים המכילים עשרות משפחות, או על בנייני משרדים ענקיים – ברור מדוע יש צורך בניהול יותר מקצועי ורציף לקבלת פניות. מהם תחומי האחריות של חברה לניהול מבנים? ובכן, במילה אחת – הכל!

 

תפקידי חברה לניהול מבנים

תפקידה של חברה כזו, הוא להסיר מבעלי המבנה לחלוטין את העול והמטלות האינסופיות הכרוכות בניהול המבנה. בין השירותים שחברה לניהול מבנים מספקת, ניתן למצוא את כל שירותי התחזוקה השוטפים – דוגמת ניקיון, הדברה וגינון, עבודה מול ספקים – למשל חברות ביטוח, טכנאי מעליות  ואנשי אינסטלציה, וכמובן – התנהלות מול הדיירים והשוכרים מבחינת גבייה. מה שיכול להתברר ככאב ראש רציני לפעמים!

היתרון המשמעותי ביותר של עבודה עם חברה לניהול מבנים, הוא שזהו עיסוקה הבלעדי – ולכן היא תוכל לעשות זאת בצורה הטובה והמקצועית ביותר, ומבלי מעורבות רגשית ומטענים כאלו ואחרים.TK – חברה מקצועית לניהול מבנים
מי שכבר עובד איתנו – יודע שחברת TK לא תתפשר בשום צורה על איכות השירות שהיא מגישה לכל בניין באשר הוא, על הזמינות הגבוהה מסביב לשעון, על המקצועיות, וכמובן – על היחס האישי! סל השירותים שאנו מציעים – הוא המקיף ביותר עבור המבנה שלכם, והוא מבטיח לכם שלווה מוחלטת בשלל תחומים הדרושים לכם על מנת לקיים משק בניין רציף ויעיל למשך כל השנה.

 

 

 

 

מה אתם יכולים להרוויח מהניהול של חברת TK

 

ניהול וגביית תשלומים
טיפול בענייני הגבייה מול הדיירים או השוכרים – יכול להוות לעתים כאב ראש בלתי מבוטל לועד בית מטעם הבניין!  כמה פעמים יצא לכם לבקש מספר פעמיים מדיירי הבניין את ועד הבית לשנה הקרובה ולא הצליח לכם או שמע לקח לכם זמן רב מידי לבצע. לכן אנו נטפל עבורכם בכל ענייני הגבייה, העברת הכספים לחשבון הוועד, ובמידה וזה יגיע לכך – גם טיפול משפטי בסרבני תשלום בעזרת עורכי דין מקצועיים מטעמנו.

 

תקציב הבניין

חברת TK מציעה להכין בשיתוף עם הוועד, תוכנית תקציב שנתית ומקצועית עבור המבנה – שתוכל לסייע בתכנון התקציב באופן המדויק והנכון ביותר! עם תכנון יעיל ונכון תוכלו להיות שקטים לגבי תשלום וועד הבית שלכם לשנים קדימה ולא תצטרכו לדאוג מעליית מחירים בלתי מוסברת כל שנה ושנה.

 

מוקד שירות

אחת הפונקציות הפופולאריות בבניינים בימינו – היא מוקד שירות לקוחות המיועד לפניות דחופות של הדיירים או השוכרים. כך למעשה, הדיירים מרגישים שתמיד יש להם למי לפנות, בכל שעה ובכל נושא. חברת TK מנהלים מוקד שירות איכותי, ועושים שימוש במערכת מקצועית לניהול פניות – העוקבת אחר סטטוס הפניה מפתיחתה ועד הטיפול לשביעות רצונם של הדיירים. באופן כזה – אף פניה לא "תיפול בין הכיסאות" וכל דיירי הבניין יוכלו להגיש את שעל ליבם בפתיחות וביעילות.

שאים כמו גבייה, ביטוחים, עבודה מול ספקים, ועוד.

ועד הבית שלכם לא תמיד יתמקצע בשלל הנושאים הדרושים על מנת לנהל את הבניין שלכם בצורה הכי טובה שניתן וללא שום חריגה מהתקציב אשר נקבע בתחילת שנה. שיתוף פעולה עם חברה לניהול מבנים יכול לתת לכם ולוועד הבית של הבניין שלכם את השקט ואת השירות הכי טוב בעלות הכי נוחה לבניין שלכם.

לא משנה אם מדובר בבניין קטן או גדול אבל כשאנו מדברים על בנייני דיירים גדולים המכילים עשרות משפחות, או על בנייני משרדים ענקיים – ברור מדוע יש צורך בניהול יותר מקצועי ורציף לקבלת פניות. מהם תחומי האחריות של חברה לניהול מבנים? ובכן, במילה אחת – הכל!

תפקידי חברה לניהול מבנים

תפקידה של חברה כזו, הוא להסיר מבעלי המבנה לחלוטין את העול והמטלות האינסופיות הכרוכות בניהול המבנה. בין השירותים שחברה לניהול מבנים מספקת, ניתן למצוא את כל שירותי התחזוקה השוטפים – דוגמת ניקיון, הדברה וגינון, עבודה מול ספקים – למשל חברות ביטוח, טכנאי מעליות  ואנשי אינסטלציה, וכמובן – התנהלות מול הדיירים מבחינת גבייה. מה שיכול להתברר ככאב ראש רציני לפעמים!

היתרון המשמעותי ביותר של עבודה עם חברה לניהול מבנים, הוא שזהו עיסוקה הבלעדי – ולכן היא תוכל לעשות זאת בצורה הטובה והמקצועית ביותר, ומבלי מעורבות רגשית ומטענים כאלו ואחרים עם שאר דיירי הבניין.

TK – חברה מקצועית לניהול מבנים
חברת TK לא תתפשר בשום צורה על איכות השירות שהיא תגיש לכל בניין באשר הוא, על הזמינות הגבוהה מסביב לשעון, על המקצועיות, וכמובן – על היחס האישי! סל השירותים שאנו מציעים – הוא המקיף ביותר עבור המבנה שלכם, והוא מבטיח לכם שלווה מוחלטת בשלל תחומים הדרושים לכם על מנת לקיים משק בניין רציף ויעיל למשך שנים רבות קדימה.