אודות

חברת T.K ניהול ואחזקות מתחזקת ומנהלת מגוון רחב של מבני מגורים באיזור השרון, הרצליה, כפר סבא, פתח תקווה ולמעשה כל הסביבה. מערך השירותים המגוון שלנו הורחב, שוכלל והתייעל במהלך השנים וכיום אנו מעניקים מגוון רחב של שירותים לבנייני מגורים. ניקיון, ניהול ועד הבית, גינון, אחזקת מעליות ושירותים רבים נוספים – כל  פרט מקבל מענה הולם וכל פינה נסגרת.

אנו נבנה עבורכם תקציב שנתי ותכנית אחזקה מקצועית כך שתוכלו להנות מהבניין שלכם, ולא לשרת אותו. 

אחד מאבני היסוד של חברת T.K ניהול ואחזקות הוא השקיפות: אנו פועלים בשקיפות ואמינות מלאים מול ועד הבית והדיירים – כל שקל שהוכנס או הוצא מהקופה מדווח ומפורסם לעיני כולם. כמו כן, בניגוד לחברות אחזקה אחרות, אנו מפרסמים דו"ח הוצאות חודשי ולא תלת-חודשי כמקובל בתחום. 

חברת T.K ניהול ואחזקות תנהל עבורך מערכת פניות לרווחתם של הדיירים. מוקד השירות מיועד לכל פנייה, שאלה, בקשה או תלונה, כאשר כל פנייה מקבלת יחס אישי ומענה מהיר של עד 48 שעות. כחלק מתהליך ההתייעלות שלנו, אנו משתדלים להיות זמינים עבורם בכל עת וקשובים לצרכיהם ודרישותיהם.

חברת T.K ניהול ואחזקות תטפל עבורכם בכל מטלות האחזקה השוטפת: החל מביקורים תקופתיים של בעלי מקצוע שונים כמו מהנדסי מעליות, מערכות לכיבוי אש מאגרי מים וכו' ועד לביקורים בעת הצורך של חשמלאים, גננים, ומנקים. כאן המקום לציין שתהליך קבלת הספקים ובעלי המקצוע נעשה באמינות מוחלטת: כל בעל מקצוע או ספק שייכנס לתחומי הבניין יעבור בדיקה ואישור של ועד הבית.

הניסיון המעשי הרב שצברנו במהלך השנים מאפשר לנו להעניק מענה מקצועי מתוך מודל ניהולי מתקדם וייחודי שנבנה על ידינו המאפשר לנו להעניק את השירות המקצועי ביותר שניתן להעניק.

תפקידי חברה לניהול מבנים

תפקידה של חברה כזו, הוא להסיר מבעלי המבנה לחלוטין את העול והמטלות האינסופיות הכרוכות בניהול המבנה. בין השירותים שחברה לניהול מבנים מספקת, ניתן למצוא את כל שירותי התחזוקה השוטפים – דוגמת ניקיון, הדברה וגינון, עבודה מול ספקים – למשל חברות ביטוח, טכנאי מעליות  ואנשי אינסטלציה, וכמובן – התנהלות מול הדיירים והשוכרים מבחינת גבייה. מה שיכול להתברר ככאב ראש רציני לפעמים!

היתרון המשמעותי ביותר של עבודה עם חברה לניהול מבנים, הוא שזהו עיסוקה הבלעדי – ולכן היא תוכל לעשות זאת בצורה הטובה והמקצועית ביותר, ומבלי מעורבות רגשית ומטענים כאלו ואחרים.

TK – חברה מקצועית לניהול מבנים
חברת TK לא תתפשר בשום צורה על איכות השירות שהיא תגיש לכל בניין באשר הוא, על הזמינות הגבוהה מסביב לשעון, על המקצועיות, וכמובן – על היחס האישי! סל השירותים שאנו מציעים – הוא המקיף ביותר עבור המבנה שלכם, והוא מבטיח לכם שלווה מוחלטת בשלל תחומים הדרושים לכם על מנת לקיים משק בניין רציף ויעיל למשך שנים רבות קדימה.