אודות

אודות מיטב - ניהול ואחזקת מבנים

מיטב ניהול ואחזקת מבנים הוקמה על מנת לספק שירות ברמה גבוהה לבנייני מגורים משותפים. אנו מטפלים בכל תחומי אחזקת הבניין לרבות גינון, ניקיון, תחזוקה, בדיקות תקופתיות של מעליות, מפוחים, גנרטורים, משאבות, מאגרי מים ועוד. אנו מקפידים על שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מהימנים, זמינות גבוהה באמצעות אפליקציה, ניסיון רב והבנה מלאה של צרכי הבניין ושל הדיירים, הענקת שקט נפשי וניהול סדיר ותקין. החברה מעניקה שירות בערים רעננה, נתניה, בקעת אונו, ראש העין, כפר סבא ופתח תקווה.

ניהול ואחזקת מבנים ללא דאגות

על מנת שתמיד תוכלו לחזור לבניין נקי, מואר ותקין, אנו דואגים לתחזוקה קבועה של הבניין ולבדיקות באופן תקופתי של מאגרי המים, המעלית, הגנרטורים, המשאבות והמפוחים וכל מכשור וציוד אחר שיש ברשות הבניין שלכם. חשוב מאד לדאוג לתחזוקה שוטפת שלהם ולוודא שהם עוברים ביקורות אחת לתקופה כדי לדאוג לרווחתם, ביטחונם ובריאותם של כלל הדיירים בבניין. אנו עובדים עם מגוון של אנשי מקצוע לפתרון בעיות נפוצות שלעיתים מתעוררות הן בבניינים חדשים והן בבניינים ישנים ובמידה ויש בעיה מורכבת אנו נדאג לקבל חוות דעת של מומחים.

מהי למעשה חברת ניהול ואחזקת מבנים?

חברת ניהול ואחזקת מבנים מעניקה שירותים לתחזוקת כל האזורים הציבוריים של הבניין כגון מסדרונות, חדרי מדרגות, חדרי שירותים, חניונים, מעליות וגינות חיצוניות החל מהחלפת נורות חשמל ועד לבדיקות שונות כמתחייב על פי חוק, ואם יש תקלה נדאג לה בצורה מקצועית על מנת שכל דיירי הבניין יוכלו לחוש בטוחים ומוגנים, ובעיקר מרוצים. הניסיון שלנו, המומחיות והידע שלנו בתחזוקת מבנים מאפשר לנו להעניק לכם שירות מקצועי, אמין וזמין, ואנו מתייחסים לכל פתיחת קריאה בתשומת רבה, כך שברגע שתצטרכו אותנו אנחנו נגיע ונבצע כל עבודה שתידרש במסגרת תוכנית העבודה.

מהם היתרונות חברת ניהול ואחזקת מבנים עבור ועד הבית?

כל מי שהתנסה בתפקיד ועד הבית יודע כמה משאבי אנרגיה וזמן התפקיד הזה דורש, במיוחד כשהבניין המשותף הינו גדול ויש בו הרבה דיירים. כאשר יש לכם חברת ניהול ואחזקת מבנים לצידכם –  אתם מרוויחים חיסכון אדיר במאמץ ובזמן. במקום לנסות לפתור לבד כל בעיה, תנו למומחים לעשות בשבילכם את העבודה. תהיה זו רטיבות, תקלה במעלית, חדרי מדרגות מלוכלכים, כל שעליכם לעשות הוא לפתוח קריאה באמצעות האפליקציה ולקבל מענה מהיר. חשוב לציין כי גם כל שאר דיירי הבניין יכולים לפתוח בעצמם קריאות וליצור איתנו קשר, כך שברוב המקרים אפילו את זה לא תצטרכו לעשות.

שירות מעולה במחירים משתלמים

כחברת ניהול ואחזקת מבנים אנו דואגים לטפל בכל בניין על פי הצרכים והדרישות השונות. כאשר הבניין חדש לחלוטין אנו מספקים ניקיון לאחר אכלוס להסרת כל סימני הבנייה שהבניין עדיין נושא עליו כגון כתמי סיד על הרצפה, אבק, שאריות של חומרי בניה, שאריות שנותרו משיפוצים וכדומה, כדי שתוכלו להיכנס לבניין החדש כשהוא נקי ומצוחצח. כאשר הבניין הינו ותיק אנו ערים לבעיות שעלולות להתרחש כגון נזילות ורטיבות, בלאי ועוד, ודואגים למצוא להם פתרונות בשיתוף עם ועד הבית.

אז איך זה עובד?

המטרה שלנו היא לדאוג לבניין שלכם מבלי שתצטרכו לעבוד קשה. כדי שגם הבניין שלכם יהיה תמיד מבריק ונקי ללא דאגות, כל שעליכם לעשות הוא:

ליצור קשר עם מיטב ניהול ואחזקת מבנים באמצעות הטלפון, המייל או באמצעות השארת פרטים בטופס יצירת הקשר. נציג מטעמנו יחזור אליכם במהרה על מנת שנוכל להכיר.

לקבוע את תוכנית האחזקה שלכם על פי הצרכים והרצונות שלכם. תוכנית האחזקה כוללת את כמות הפעמים בשבוע שבו יגיע מנקה או איש תחזוקה לעשות סריקה, תאריכים וזמנים קבועים בשנה לתחזוקת ציוד הבניין ועוד.

לקבוע את תוכנית האחזקה שלכם על פי הצרכים והרצונות שלכם. תוכנית האחזקה כוללת את כמות הפעמים בשבוע שבו יגיע מנקה או איש תחזוקה לעשות סריקה, תאריכים וזמנים קבועים בשנה לתחזוקת ציוד הבניין ועוד.

מורידים את האפליקציה לטלפון הנייד, ומתחילים להזמין שירות מתי שצריך בלחיצת כפתור. צריכים החלפת נורה? רוצים ניקיון חניונים? רוצים להתייעץ או לשאול שאלה, הכל זמין לכם, וגם לכל שאר הדיירים בבניין.

מתחילים ליהנות מבניין נקי ומצוחצח, כל הבדיקות והביקורות נערכות בזמן ובמועד, ותמיד נעים ונחמד לכם לחזור הביתה לבניין מואר, נקי ותקין.

מיטב ניהול ואחזקת מבנים – בשביל השקט הנפשי שלכם

אם בעבר בדרך כלל תפקיד נציג הועד היה שמור לפנסיונר של הבניין אשר טיפל במו ידיו בכל נורה שרופה והשקה בעצמו את הגינה בחזית הבניין, היום כבר הכל נראה אחרת לגמרי. כיום הבנייה הינו לגובה רב, כאשר בכל בניין יכולות להיות עשרות דירות, ציוד ומכשור כגון מפוחים, מאגרי מים, גנרטורים ומשאבות, שלא לדבר על בריכת שחייה ומכון כושר, לובי מפואר ואפילו חנויות וקליניקות להשכרה בחזית שנחשבים לרכוש הבניין. עם כל כך הרבה דברים לדאוג להם, כבר לא ניתן לטפל בועד הבית לבד, ובמיוחד כשרובנו טרודים במירוץ החיים ואין לנו די זמן להקדיש לכך. מיטב ניהול ואחזקת מבנים הוקמה בדיוק בשבילכם, בשביל השקט הנפשי שלכם, ובשביל שתמיד תחזרו הביתה אל בניין נקי ותקין ללא כל דאגה.

צרו קשר