שירותי ניהול למבנים

החברה מטפלת במכלול הנושאים הדרושים לניהול נכון של המבנה שלכם – וחוסכת לכם את ההתעסקות האינסופית בעניינים אלו.  במאמר הבא תבינו מהו סל השירותים שאנו מציעים ואיך חברת TK יכולה לתת לכם מענה בצורה המקצועית ביותר. 

ניהול וגביית תשלומים/
טיפול בענייני הגבייה מול הדיירים או השוכרים – יכול להוות לעתים כאב ראש בלתי מבוטל לועד בית מטעם הבניין!  כמה פעמים יצא לכם לבקש מספר פעמיים מדיירי הבניין את ועד הבית לשנה הקרובה ולא הצליח לכם או שמע לקח לכם זמן רב מידי לבצע. לכן אנו נטפל עבורכם בכל ענייני הגבייה, העברת הכספים לחשבון הוועד, ובמידה וזה יגיע לכך – גם טיפול משפטי בסרבני תשלום בעזרת עורכי דין מקצועיים מטעמנו.

 

תקציב הבניין

חברת TK מציעה להכין בשיתוף עם הוועד, תוכנית תקציב שנתית ומקצועית עבור המבנה – שתוכל לסייע בתכנון התקציב באופן המדויק והנכון ביותר! עם תכנון יעיל ונכון תוכלו להיות שקטים לגבי תשלום וועד הבית שלכם לשנים קדימה ולא תצטרכו לדאוג מעליית מחירים בלתי מוסברת כל שנה ושנה.

 

מוקד שירות

אחת הפונקציות הפופולאריות בבניינים בימינו – היא מוקד שירות לקוחות המיועד לפניות דחופות של הדיירים או השוכרים. כך למעשה, הדיירים מרגישים שתמיד יש להם למי לפנות, בכל שעה ובכל נושא. חברת TK מנהלים מוקד שירות איכותי, ועושים שימוש במערכת מקצועית לניהול פניות – העוקבת אחר סטטוס הפניה מפתיחתה ועד הטיפול לשביעות רצונם של הדיירים. באופן כזה – אף פניה לא "תיפול בין הכיסאות" וכל דיירי הבניין יוכלו להגיש את שעל ליבם בפתיחות וביעילות.